Do Olympijského parku přijela 23tiletá snowboardistka rovnou z letiště, kam přiletěla ze svého účinkování v ruském Soči. Ocenila úžasnou atmosféru i obrovský zájem lidí o atrakce, které pro ně přichystal Česky olympijský svaz společně s jeho partnery.
„Je skvělé, že něco takového v Praze vzniklo a že si každý návštěvník může vyzkoušet řadu olympijských sportů na vlastní kůži,“ uvedla během návštěvy Šárka Pančochová. „Líbí se mi také, jak odsud mohou fanoušci podporovat sportovce zápolící v Soči,“ dodala olympionička, které se po smolném pádu a diskutabilním pátem místě v závodě v Slopestylu dostalo také veliké podpory od fanoušků, zejména prostřednictvím Facebooku. Z hrozivě vypadajícího karambolu se již otřepala a nyní se již těší domů, kde podle svých slov nebyla celých pět měsíců.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva