Pardubický kraj: Krajští odboráři projednávali nízké platy a nedostatek učitelů

29.11.2019 8:23 | Zprávy

Krajská rada Českomoravského odborového svazu pracovníků školství Pardubického kraje pořádala již tradičně třídenní vzdělávací odborový seminář. Hostem byl radní Pardubického kraje pro školství Bohumil Bernášek a dále pracovníci krajského odboru školství. Společně diskutovali o aktuálních organizačních a ekonomických záležitostech ve svém oboru.

Pardubický kraj: Krajští odboráři projednávali nízké platy a nedostatek učitelů
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Připravujeme se na reformu financování regionálního školství, která se začne uskutečňovat od začátku příštího roku. Reforma samozřejmě vyvolává hodně otázek mezi pracovníky škol. Věříme, že změny budou pro ně pozitivní a přinesou postupně i tolik očekávané navýšení platů,“ sdělil radní pro školství Bohumil Bernášek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: Přiznání k dani silniční se podává výhradně elektronicky

16:08 Finanční správa: Přiznání k dani silniční se podává výhradně elektronicky

Přiznání k dani silniční za zdaňovací období roku 2025 je nutné podat elektronicky nejpozději do 2. …