Pardubický kraj: Na holické automobilní škole se začnou zateplovat dílny

14.07.2018 14:50 | Zprávy

Projektem na úsporu energií se na svém posledním jednání zabývali radní Pardubického kraje. V rámci Operačního programu životní prostředí budou upraveny dílny Střední školy automobilní v Holicích, a to za více než 14 milionů korun.

Pardubický kraj: Na holické automobilní škole se začnou zateplovat dílny
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Budovy dílen holické školy budou modernizovány. Úpravy budou spočívat v kompletní výměně oken a dveří, kontaktním zateplovacím systému na fasádách a zateplení střešních plášťů. Zlepší se tak podmínky pro odbornou výchovu budoucích automechaniků,“ vysvětlil radní pro školství Bohumil Bernášek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: komerční tisková zpráva

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MPO: Vychází výroční zpráva za rok 2024 o prověřování zahraničních investic

16:26 MPO: Vychází výroční zpráva za rok 2024 o prověřování zahraničních investic

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo čtvrtou Výroční zprávu o prověřování zahraničních investi…