V hlavní kategorii zvítězil plochodrážník Václav Milík před kanoistou Ondřejem Rolencem a oštěpařem Jaroslavem Jílkem. Nejlepším družstvem dospělých jsou basketbalisté BK JIP Pardubice před futsalisty FK ERA_PACK Chrudim a kuželkáři Lokomotivy Česká Třebová.
„Velkou radost nám všem v loňském roce udělal zejména Václav Milík, který po letech vyhrál Zlatou přilbu města Pardubice nejen pro české, ale také pro domácí barvy,“ řekl krajský radní pro sport René Živný a pokračoval: „Na Pardubickém kraji se snažíme v posledních letech podporu sportu každoročně navyšovat, a to jak pro mládež, tak i pro výkonnostní sport či na infrastrukturu. Je to důležitá součást života mnoha lidí, která zvyšuje kvalitu jejich života. A nejlepší sportovci mohou být inspirací a vzorem pro mnohé další.“
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Euro
Jak může přijetí Eura zlevnit hypotéky, což tvrdíte? A o kolik? A můžete zaručit, že jeho přijetí naopak nic nebo nezdraží?
Další články z rubriky
22:33 AOPK ČR: Na pastviny nad jesenickou Ovčárnou míří stovka ovcí
Do oblasti mezi Ovčárnou a Petrovými kameny v chráněné krajinné oblasti Jeseníky míří stovka ovcí. J…
- 19:34 Poslanecká sněmovna: Sněmovní kapli navštívilo během Noci kostelů 460 zájemců
- 16:32 MHMP: Praha pokračuje v přípravě transformace areálu v Braníku
- 13:28 Nadace ČEZ: Obec Labské Chrčice připravuje novou alej na Hlavečník
- 10:29 Finanční správa: Lidé a firmy uhradili na dani z nemovitých věcí přes 15 miliard
- 7:23 Úřad vlády: Nominace na ocenění Úřednický čin roku 2025



