Pardubický kraj: „Vodárna“ ve Vysokém Mýtě má nového ředitele

12.07.2018 7:35 | Zprávy

Nového ředitele má nyní Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto. Na včerejším jednání jím Rada Pardubického kraje jmenovala Jiřího Skalického.

Pardubický kraj: „Vodárna“ ve Vysokém Mýtě má nového ředitele
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Na základě doporučení konkursní komise jsme včera jmenovali ředitelem vysokomýtské Vyšší odborné školy stavební a Střední školy stavební Ing. Jiřího Skalického, a to s účinností od 1. srpna 2018,“ informoval člen Rady Pardubického kraje pro školství Bohumil Bernášek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Euro

Jak může přijetí Eura zlevnit hypotéky, což tvrdíte? A o kolik? A můžete zaručit, že jeho přijetí naopak nic nebo nezdraží?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy:  Africa Smart Mobility Forum otevřelo nové příležitosti pro české firmy

7:27 Ministerstvo dopravy: Africa Smart Mobility Forum otevřelo nové příležitosti pro české firmy

Ministerstvo dopravy společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem zahraničních věcí u…