Pardubický kraj je k sMLSnutí

23.04.2019 9:04 | Zprávy

O soutěž MLS Pardubického kraje je zájem. V letošním třináctém ročníku se přihlásilo 32 výrobců se 130 výrobky ve čtyřech kategoriích. V pětičlenné porotě zasedl i Václav Kroutil, radní odpovědný za zemědělství, životní prostředí a venkov.

Pardubický kraj je k sMLSnutí
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Počet výrobků přihlášených do soutěže je od roku vyšší a to je nejen pro obyvatele našeho kraje příznivá zpráva. Těší mne také, že úroveň jednotlivých výrobků ve všech kategoriích neustále stoupá,“ sdělil Václav Kroutil.

Nejvíce výrobků bylo přihlášeno v kategorii Mléko a mléčné výrobky (57). Dále následovaly Maso a masné výrobky (33), Výrobky z medu a ostatní (25) a Mlýnské, pekárenské a cukrářské výrobky (15). Porota ochutnávala nejen osvědčené značky a potraviny, ale také novinky, které si cestu k zákazníkům teprve hledají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Za první pololetí připojeno 9084 fotovoltaických elektráren

19:15 ČEZ: Za první pololetí připojeno 9084 fotovoltaických elektráren

Společnost ČEZ Distribuce připojila k síti v prvním pololetí 9084 fotovoltaických elektráren s výkon…