Pardubický kraj vylepší na průmyslové škole v Letohradě dílny i jídelnu

13.03.2018 15:27 | Zprávy

Lepší vybavení pro výuku i stravování bude mít k dispozici Průmyslová střední škola v Letohradě. Radní Pardubického kraje na svém posledním jednání schválili vyhlášení výběrového řízení na dodavatele frézky, soustruhu i gastrotechniky.

Pardubický kraj vylepší na průmyslové škole v Letohradě dílny i jídelnu
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Do Průmyslové střední školy bude v rámci projektu „Průmyslová střední škola Letohrad - výstavba dílen a odborných učeben“ mimo jiné dodána, CNC frézka, CNC soustruh a také vybavení pro elektro pracoviště, jako je například pájecí stanice, měřící kabely, digitální multimetr, digitální osciloskop a další,“ uvedl radní pro školství Bohumil Bernášek. „Předmětem zakázky je i dodávka gastrotechniky pro zdejší výdejnu jídel a jídelnu,“ dodal radní Bernášek s tím, že ve všech případech se jedná o projekty spolufinancované Integrovaným regionálním operačním programem 2014-2020 (IROP).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Změna zákona

Tím, že chcete změnit zákon, v kterém by podle vás nově mělo být jasně napsáno, že prezident musí na návrh premiéra ministra jmenovat, není to vlastně jen potvrzení toho, že to teď nemusí? A jestli jsou podle vás nejasnosti, pořád nechápu, proč se nepodá kompetenční žaloba?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Vláda schválila návrh státního rozpočtu a rozhodla o navýšení platů

10:17 Úřad vlády: Vláda schválila návrh státního rozpočtu a rozhodla o navýšení platů

Vláda schválila zrevidovaný návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2026, který reaguje na doporučení…