Penny zná oblíbené české výrobky svých zákazníků

15.09.2014 13:00

V loňském roce Penny Market odstartoval zákaznickou soutěž, jejíž součástí bylo též hledání Hvězd regionů neboli výrobků, které jako nejoblíbenější zvolili svým hlasováním přímo zákazníci. Penny tak nyní přesně ví, které tři české výrobky mají jeho nakupující nejraději.

Penny zná oblíbené české výrobky svých zákazníků
Foto: Penny Market
Popisek: Penny Market

Hlasování probíhalo téměř dva měsíce, kraje byly rozděleny po dvou a na základě doručených hlasů se vybraly vždy tři nejlepší výrobky. „Rozhodování komu dát hlas nebylo pro naše zákazníky rozhodně snadné, neboť českých je v Penny 7 z 10 výrobků,“ komentuje závěr hlasování vedoucí oddělení marketingu Penny Marketu Daniel Novotný.

Absolutní vítěz Hvězdy regionu získal 13,5 % z celkového počtu hlasů; stalo se jím pivo Velkopopovický kozel. Druhé místo obsadil Sedlčanský Hermelín, třetí v pořadí byla Lučina.

„Ohlas hledání Hvězdy regionů je pro nás dalším potvrzením, že české výrobky mají naši zákazníci dlouhodobě v oblibě a že je cíleně vyhledávají. Jsem rád, že mohu stále znovu opakovat, že široký sortiment českého zboží u nás nakupující vždy najdou,“ slibuje Daniel Novotný.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

svoboda slova

Úplně souhlasím s tím, co si ANO myslí o údajném boji s dezinformacemi a ochraně svobody slova. Můj dotaz zní. Jak budete chtít zajistit, aby tu svoboda slova fungovala dál a lidé neměli strach vyjádřit svůj názor, což se už dnes děje? Mluví se o boji s dezinformacemi, ale co ochrana svobody slova? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: LOM PRAHA uzavřel dohodu o průmyslové spolupráci v projektu F-35

22:03 Ministerstvo obrany: LOM PRAHA uzavřel dohodu o průmyslové spolupráci v projektu F-35

V pondělí 20. května 2024 byla uzavřena Dohoda o projektu průmyslové spolupráce (ICPA – Industrial C…