Slušná úroveň české medicíny je dosahována pouze díky obětavé, ale špatně placené práci lékařů, zdravotních sester a dalších zdravotníků. Navíc se tak děje za soustavného porušování zákonů, vyhlášek a dalších právních předpisů.
Zdravotnictví není perpetuum mobile. Současná úroveň zdravotní péče již není za stávajících podmínek nadále udržitelná. Česká lékařská komora dlouhodobě upozorňuje na hrozící kolaps a v současné době už nemůže garantovat bezpečnost pacientů. Vláda bohužel problémy ve zdravotnictví odmítá systematicky řešit.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


