Piloti DSA se spolupodíleli na natáčení nového seriálu Sanitka

02.09.2013 11:10 | Zprávy

Piloti a letečtí záchranáři ze společnosti DSA budou součástí nových dílů oblíbeného seriálu Sanitka z prostředí záchranných složek. Ten se objeví na obrazovkách České televize již začátkem září. Režie se tentokrát ujal Filip Renč.

Piloti DSA se spolupodíleli na natáčení nového seriálu Sanitka
Foto: DSA
Popisek: Vrtulník DSA

„Chtěli jsme, aby veškeré záchranné akce z vrtulníků odpovídaly reálným situacím, což se povedlo dodržet. Akční pojetí seriálu tak poutavým způsobem přiblíží práci a fungování letecké záchranné služby u nás,“ komentuje spolupráci na seriálu generální ředitel společnosti DSA Tomáš Suchánek, který patřil mezi první piloty letecké záchranky v tehdejším Československu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

AI

Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Olympiáda řemesel, technologií a služeb

22:08 Hospodářská komora: Olympiáda řemesel, technologií a služeb

Čtrnáct mladých profesionálů z ČR bojovalo na evropském šampionátu odborných dovedností EuroSkills 2…