Pneuservis na autodromu nabízí bonus věrným zákazníkům

28. 6. 2017 16:30

Pneuservis v areálu autodromu nabízí bonus věrným zákazníkům. Prvních pět klientů, kteří využijí některou ze služeb pneuservisu v hodnotě nad 100 korun alespoň pětkrát, získá dvě vstupenky na závěrečný podnik letošního ročníku poháru upravených cestovních vozů FIA European Touring Car Cup (ETCC). Na mosteckém závodním okruhu se pod názvem The Most Grand Finale pojede o víkendu 6. až 8. října. Jeho součástí bude navíc mezi jezdci i diváky velmi oblíbený seriál Škoda Octavia Cup.

Pneuservis na autodromu nabízí bonus věrným zákazníkům
Foto: Autodrom Most
Popisek: Pneuservis na autodromu nabízí bonus věrným zákazníkům.
reklama

Kromě bonusu v podobě volného vstupu na říjnové závody, jež jsou vyvrcholením letošní sezony, je zajímavá i cena služeb pneuservisu. Například výměnu sady pneumatik s příslušným servisem, tedy nahuštěním a vyvážením kol, zákazník pořídí už od 400 korun. „V letních měsících je největší poptávka po umytí vozu a vyčištění jeho interiéru. Jde o vysoce kvalitní ruční práci, kterou si zákazníci velmi pochvalují. Tímto způsobem ošetřujeme i všechny vozy autodromu včetně safety caru,“ připomněl další z nabízených služeb pneuservisu technický ředitel společnosti AUTODROM MOST Pavel Pech.

Pro automobilisty i motocyklisty je pneuservis otevřený po celý týden, tedy od pondělí do pátku neděle od 08:00 do 18:00 hodin, v sobotu a v neděli od 07:00 do 18:00 hodin. Termín si lze i předem sjednat na telefonním čísle 702 183 077 či e-mailové adrese pneuservis@autodrom-most.cz.

Kromě mytí vozů, vyčištění jeho interiéru a oprav pneumatik a duší pneuservis nabízí i sezónní uskladnění pneumatik, jejich zpětný odběr a ekologickou likvidaci ojetých pneumatik. Zákazníci si mohou objednat také výměnu brzdových destiček, žárovek, olejů a drobné servisní práce a vybrat si z nabídky autokosmetiky, pneumatik a disků. Více informací včetně ceníku služeb zájemci najdou zde.

Akciová společnost AUTODROM MOST provozuje stejnojmenný závodní okruh. Budoval se v letech 1978 až 1983 v místě bývalého povrchového hnědouhelného dolu Vrbenský. Nápad na stavbu autodromu sice vznikl v souvislosti s automobilovými a motocyklovými závody, hned od počátku se ovšem počítalo s jeho využitím i pro jiné účely. Autodrom tak brzy ožil také testováním závodních i nově vyvíjených vozů, výcvikem řidičů speciálních vozidel sanitních, hasičských nebo policejních, závodnickými školami či kurzy bezpečné jízdy. Tuto úlohu převzal později polygon, vybudovaný v areálu závodního okruhu v roce 2005. Stále je největším a nejkomplexnějším zařízením svého druhu v České republice. Svou dispozicí, instalovanými technologiemi a dalšími navazujícími aktivitami nabízí na ploše 13 hektarů jedinečné podmínky pro výuku a výcvik řidičů ve všech oblastech problematiky řízení vozidel veškerých druhů a tonáží.

Vybrané závody sezony 2017:
14. – 16. 7. - MOTOCh Motorcycle Championship
28. – 30. 7. - The Most Europe Minibike Weekend
01. – 03. 9. - CZECH TRUCK PRIX
06. – 08. 10. - The Most Grand Finale

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Zastávka v Háji ve Slezsku už čeká na školáky

9:02 Nadace ČEZ: Zastávka v Háji ve Slezsku už čeká na školáky

Už žádné přebíhání přes nebezpečnou silnici! Rodiče kluků a holek z okolních vesnic, kteří čekají na…