Policie ČR: Čestný titul LADY PRO patří naší policistce

06.12.2022 13:30 | Tisková zpráva

Ocenění v již 27. ročníku soutěže Českých 100 Nejlepších byla předána na Pražském Hradě. Titulem LADY PRO se může pyšnit plk. Mgr. Soňa Szelesová, vedoucí odboru správních činností Ředitelství služby cizinecké policie.

Policie ČR: Čestný titul LADY PRO patří naší policistce
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

V řadách Policie České republiky je již od roku 1988 a je považována za jednoho z nejzkušenějších odborníků v oblasti správního řízení, přičemž své široké zkušenosti každodenně předává v rámci metodické činnosti dalším kolegům ze služby cizinecké policie napříč republikou.

Anketa

Dáte za Vánoce (v součtu výdajů) letos víc než loni?

hlasovalo: 11628 lidí

V současné době se plk. Mgr Soňa Szelesová významnou měrou podílí na přípravě metodických postupů a doporučení v rámci opatření souvisejících se sekundární tranzitní migrací. Vytváří metodické postupy pro praktickou realizaci readmisních dohod se sousedními státy a podílí se společně s příslušným pracovištěm Ministerstva vnitra na přípravě nových readmisních dohod s třetími státy.

„Plk. Soňa Szelesová sehrává v uplynulých letech nezastupitelnou roli při zvládání našich úkolů nejen v souvislosti s tranzitní nelegální migrací, ale také při snaze o nalezení efektivních postupů, které pomohou uprchlíkům utíkajícím před ruskou agresí z Ukrajiny,“ uvedl policejní prezident genmjr. Martin Vondrášek.

Čestný titul LADY PRO je v rámci soutěže Českých 100 Nejlepších udělován ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti dosáhly mimořádných úspěchů. Ocenění v této anketě uděluje společnost Comenius již od roku 1996.  

„Soně Szelesové k tomuto ocenění upřímně gratuluji, jsem přesvědčen, že titul jí patří zcela po právu,“ uzavřel policejní prezident.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

omluva

Sám o sobě říkáte, že jste se v životě až na výjimky neomloval. Nepadlo vás, že tohle je důvod, proč vae popularita klesá? A myslíte, že se máte za co omlouvat jako prezident? Pokud ano, za co podle vás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

KRNAP: Vstupné do Krkonošských muzeí zdražuje

22:30 KRNAP: Vstupné do Krkonošských muzeí zdražuje

I pro Krkonošská muzea Správy KRNAP znamená současná energetická krize nárůst nákladů, a tak jsme by…