Povodí Labe: Úklid regulovaného úseku Labe

08.11.2018 14:15 | Zprávy

Klesající hladina Labe v regulovaném úseku od zdymadla Střekov po státní hranici postupně odkryla spoustu předmětů, které do řeky nepatří. Mnoho nepořádku odhalili naši pracovníci při pravidelných kontrolách, na další jsme byli upozorněni místními občany, kteří své okolí detailně znají.

Povodí Labe: Úklid regulovaného úseku Labe
Foto: Povodí Labe
Popisek: Povodí Labe

Pracovníci provozního střediska v Děčíně průběžně celý rok odstraňovali a likvidovali nalezený odpad, v letních měsících využili i nízkou hladinu Labe k vyzvednutí předmětů z koryta řeky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Proč pořád voláte po zrušení sankcí?

Když pominu vše ostatní, tak proč podporovat Rusko, když jak sám tvrdíte třeba ropu teď prodává s přirážkou? Proč takové chování podporovat? A to pomíjím fakt, proč vůbec ekonomicky podporovat někoho, kdo tu rozpoutal válku a vlastně tak může i za to, že ceny rostou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Kuře na Velikonoční pondělí opět peklo dobro

16:08 Česká televize: Kuře na Velikonoční pondělí opět peklo dobro

Letošní Velikonoční pondělí patřilo v České televizi již po osmadvacáté sbírce Pomozte dětem, kterou…