Povodí Odry: Sněžení zlepšilo situaci na vodních nádržích

09.01.2019 14:31 | Zprávy

Sněžení, v nižších polohách déšť a občasné tání zlepšilo situaci na tocích v povodí Odry, a to zejména v Beskydech. Zvýšené průtoky zlepšily i situaci na nádržích, kde přibylo za poslední měsíc 18 mil. m3 vody, z toho v beskydských nádržích Šance, Morávka, Těrlicko a Žermanice 15 mil. m3.

Povodí Odry: Sněžení zlepšilo situaci na vodních nádržích
Foto: Povodí Odry
Popisek: Povodí Odry

„Jestliže jsme na nádrži Žermanice ještě na začátku prosince kvůli nízkému stavu uvažovali o omezení odběrů, dnes je situace úplně jiná, nádrž se téměř doplnila a disponuje velkými sněhovými zásobami ve svém povodí „ sdělil generální ředitel státního podniku Povodí Odry Jiří Pagáč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Drony nacházejí uplatnění při ostraze věznic

20:16 Vězeňská služba: Drony nacházejí uplatnění při ostraze věznic

Věznice Pardubice hostila ukázku využití dronů při ochraně a ostraze vězeňských objektů.