Povodí Ohře: Zahájení rybářské sezony na Ohři pod Nechranicemi

17.04.2017 7:34 | Zprávy

Povodí Ohře zpříjemní rybářům zahájení rybářské sezony na pstruhové vodě pod vodní nádrží Nechranice. K této příležitosti sníží průtok v Ohři pod vodní nádrží Nechranice ze současných 31 m3/s na 22 m3/s. Nižší průtoky zajistí od 16. dubna 2017 od samého rána do 18. dubna 2017 dopoledne. Rybařit tedy půjde i celé pondělí velikonoční.

Povodí Ohře: Zahájení rybářské sezony na Ohři pod Nechranicemi
Foto: Povodí Ohře
Popisek: Povodí Ohře.

Tradiční událostí sportovních rybářů, které Povodí Ohře napomáhá, je i zahájení rybářské sezony na pstruhové vodě pod vodní nádrží Nechranice. Po zimní přestávce tak vyrazí spousta vyznavačů rybaření k řece.

Po jarním tání sněhu nebo po vydatnějších deštích jsou průtoky vždy vyšší. Proto není pravidlem, že by Povodí Ohře mohlo odtok z nechranické nádrže omezit v každé situaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

Proč si vy myslíte, že Blažek dar přijal?

Podle mě z toho musel něco mít, a ne málo. Proč policie prošetřuje jen Jiřikovského a né i Blažka? Proč na něj nikdo - třeba právě ANO nepodalo trestní oznámení a možná i na Stanjuru, jestli v tom jel s nima, jak tvrdíte nejen vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Netopýry přiblíží jejich Mezinárodní noc u Chýnovské jeskyně

22:03 Správa jeskyní: Netopýry přiblíží jejich Mezinárodní noc u Chýnovské jeskyně

Populárně-naučná Mezinárodní noc pro netopýry bude v pátek 29. srpna 2025 od 19:00 u Chýnovské jesky…