Premiér Sobotka bude v Ústeckém kraji jednat o kompenzacích pro horníky i situaci v autobusové a železniční dopravě

08.07.2016 21:00 | Zprávy

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka navštíví v úterý 12. července 2016 v rámci svých pracovních cest do regionů Ústecký kraj. Spolu s ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou bude jednat především o kompenzacích pro horníky a sejde se také se zástupci odborů v autobusové a železniční dopravě.

Premiér Sobotka bude v Ústeckém kraji jednat o kompenzacích pro horníky i situaci v autobusové a železniční dopravě
Foto: Daniela Černá
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Svoji cestu zahájí premiér Sobotka v Jirkově, kde bude s vedením města mluvit o kompenzacích horníkům v důsledku útlumu těžby uhlí, demolici vybydlených budov či modernizaci stanice Sboru dobrovolných hasičů.

V Krupce předseda vlády navštíví závod na výrobu minerální skelné vaty Knauf Insulation. S představiteli města Krupka následně projedná přeshraniční spolupráci s Německem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Zpřístupněné jeskyně zahajují hlavní sezónu

11:28 Správa jeskyní: Zpřístupněné jeskyně zahajují hlavní sezónu

Čtrnáct tuzemských zpřístupněných jeskyní tento týden zahajuje hlavní sezónu. Po pětiměsíční zimní p…