Prestižní světové ocenění pro slovenský hotel Elizabeth

31. 10. 2016 11:05

Poslední říjnová neděle se v katarské Doze nesla ve znamení oceňování nejlepších světových hotelů. Mezi řadou prestižních zařízení, která obdržela nominaci, se o cenu ucházel také slovenský hotel Elizabeth. Ten nakonec získal světové ocenění World Luxury Hotel Award 2016 v kategorii „Romantic Hotel“ regionu východní Evropy.

Prestižní světové ocenění pro slovenský hotel Elizabeth
Foto: Archiv hotelu.
Popisek: Hotel Elizabeth získal světové ocenění World Luxury Hotel Award 2016 v kategorii „Romantic Hotel“ regionu východní Evropy.
reklama

Slavnostního galavečera se v Kataru zúčastnil také generální ředitel hotelu Elizabeth, Jan Svoboda, který krátce poté, co převzal prestižní cenu, uvedl: „Náš hotel již získal několik významných ocenění, a to jak v rámci Slovenska, tak v Evropě. Dnes získaná cena však má světovou úroveň, proto ji vnímám jako pomyslný vrchol našeho úspěchu a současně závazek do budoucna. Máme v plánu další inovace našich produktů a služeb tak, aby se k nám naši klienti rádi vraceli.“

V nominaci bylo na 600 hotelů. O vítězích soutěže rozhodovali hoteloví klienti z celého světa.

Hotel Elizabeth je ve vlastnictví skupiny SYNOT. Ta v toce 2012 realizovala jeho rozsáhlou rekonstrukci v celkové hodnotě přibližně 18 mil. EUR.

„Celému kolektivu hotelu Elizabeth upřímně blahopřeji. Získané ocenění je nejen odměnou, ale současně také motivací pro další práci hotelového managementu i všech zaměstnanců.  Jde vidět, že svou práci dělají opravdu zodpovědně a na prvním místě je pro ně spokojený zákazník. Tento úspěch je navíc vyznamenáním i pro celé Slovensko a dokazuje, že i malá evropská země může poskytovat nadstandardní služby v oblasti hoteliérství,“ uvedl senátor a podnikatel Ivo Valenta.

Hotel Elizabeth má za sebou již několik prestižních ocenění. V rámci soutěže Historic Hotels of Europe Awards se stal se nejlepším městským historickým hotelem Evropy 2016 a exceloval hned ve třech kategoriích. Jeho ředitel Jan Svoboda navíc získal cenu Hoteliér roku 2016. V roce 2015 pak získal prvenství jako historický hotel s nejlepším zákaznickým servisem v Evropě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zpěvní ptáci, vesmírná architektura i Alfons Mucha. MPO vydalo nové známky a aršíky

16:09 Zpěvní ptáci, vesmírná architektura i Alfons Mucha. MPO vydalo nové známky a aršíky

Model vesmírné základy, zpěvní ptáci, Jožin z bažin i dílo Alfonse Muchy. MPO v září vydalo nové poš…