Při kontrole ČOI na tržnici ve Strážném opustili prodejci své stánky

22.08.2017 0:00 | Zprávy

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny opakovaně kontroluje dodržování práv duševního vlastnictví, které často porušují prodejci na tržnici ve Strážném. První neděli v měsíci srpnu zde inspektoři uskutečnili mimořádnou kontrolní akci, na které zajistili 591 kusů zboží v celkové hodnotě originálů 484 598 korun.

Při kontrole ČOI na tržnici ve Strážném opustili prodejci své stánky
Foto: Česká televize
Popisek: ČOI

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny uskutečnila ve spolupráci s odborem cizinecké policie PČR mimořádnou kontrolu na tržnici v oblasti hraničního přechodu ve Strážném. Cílem nedělní akce bylo dodržování práv duševního vlastnictví. Předmětem kontroly byly prodejní stánky nabízející textilní výrobky, obuv, elektroniku, módní doplňky, hračky a další sortiment.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Filip Turek byl položen dotaz

Kdo vás poškozuje?

Podle mě to ani není potřeba, jelikož vy se poškozujete svými činy a chováním sám. Nemyslíte? A to, že chcete odevzdat řidičák, není to jen předvolební gesto, které pak nenaplníte? Protože, co vám brání ho odevzdat už teď, když jste se k té rychlé jízdě, která je o papíry, vlastně už dávno přiznal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP: Letní filmový Kinobus je plnoletý, vstupuje do své 18. sezóny

19:26 DPP: Letní filmový Kinobus je plnoletý, vstupuje do své 18. sezóny

Letošní ročník Kinobusu Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) nabídne v 11 lokalitách v Praze celkem…