Probační a mediační služba ukončila spolupráci s firmou SuperCom

05.12.2021 20:38 | Tisková zpráva

Probační a mediační služba musela přistoupit k okamžitému řešení smluvního vztahu s dodavatelem Elektronického monitorovacího systému firmou SuperCom. S přístupem dodavatele k plnění smluvních závazků je Probační a mediační služba dlouhodobě nespokojena a problémy v uplynulých týdnech eskalovaly.

Probační a mediační služba ukončila spolupráci s firmou SuperCom
Foto: PMS
Popisek: Probační a mediační služba - logo

Dodavatel přistupuje k plnění svých závazků neřádně a nevčasně. Možná nefunkčnost systému EMS by byla velkým rizikem pro zákonné plnění dohledové činnosti Probační a mediační služby. Abychom maximálně eliminovali dopady tohoto rizika, rozhodla se Služba přejít v průběhu měsíce listopadu 2021 při výkonu dohledové činnosti zcela na formu fyzických namátkových kontrol, čím nebude činnost ohrožena a bude nezávislá na systému EMS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Proč jste kývl na nabídku být ministr?

A nebudete jen loutkou Turka? Na mě to i z vašeho vyjádření tak trochu působí. Nic ve zlém, jsem rád, že se tato taškařice o jmenování ministra vyřeší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejvyšší správní soud vyhověl kasační stížnosti odvolaného děkana Miroslava Ševčíka

22:31 Nejvyšší správní soud vyhověl kasační stížnosti odvolaného děkana Miroslava Ševčíka

Docent Miroslav Ševčík byl v prosinci 2023 odvolán z funkce děkana Národohospodářské fakulty VŠE, pr…