Proton Therapy Center: Certifikační program pro radioterapeuty

12.07.2016 10:56

Vážené kolegyně, Vážení kolegové, s potěšením si Vás dovolujeme informovat, že Protonové centrum v Praze uzavřelo dlouhodobou smlouvu s největší českou zdravotní pojišťovnou VZP a zároveň pozvat k účasti na odborných seminářích PTC a na certifikačním programu nejen pro radioterapeuty.

Proton Therapy Center: Certifikační program pro radioterapeuty
Foto: Proton Therapy Center
Popisek: Logo Proton Therapy Center (PTC)

Letos v květnu se v Praze uskutečnila světová konference částicové terapie PTCOG 55, kde odborníci z protonových center z Evropy, USA i Asie prezentovali své zkušenosti a především úspěchy protonové radioterapie z klinického provozu. PTC již více jak tři roky poskytuje nejmodernější formu radioterapie - protonovou léčbu a spolupracuje se všemi Komplexními onkologickými centry. Naše zkušenosti potvrzují ty světové a to, že pro léčbu vybraných indikací je protonová léčba více jak vhodnou modalitou, jelikož nabízí nulové nebo minimální ozáření zdravých struktur v okolí cílového objemu. Pokročilé techniky fotonové radioterapie jsou schopné také ozářit příslušný cílový objem do patřičné dávky a zajistit tak kontrolu nad nádorem, ale nedokáží zamezit dodání dávky i do zdravých tkání v ozařované oblasti.

Radioterapie je léčba, kdy každý jednotlivý případ vyžaduje individuální posouzení a pečlivé zhodnocení, jaký způsob ozáření je pro daného pacienta nejlepší. V této souvislosti bychom vás rádi pozvali k účasti na odborných seminářích i certifikačním programu. Budete mít příležitost seznámit se blíže s technologií protonové radioterapie, fyzikálními aspekty i klinickým využitím. Osobní setkání je vždy ideální příležitostí k vyjasnění si odborných otázek nejen k indikačním kritériím.

Více podrobností se dozvíte v aktuálním vydání Proton Journal.

Věříme, že tuto naši snahu oceníte a přispějete k ještě užší spolupráci.

Těšíme se na setkání s vámi.

Tým PTC 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Prodejci, pozor na doprodej zahřívaného tabáku s daňovou sazbou "Z"!

16:49 Celní správa: Prodejci, pozor na doprodej zahřívaného tabáku s daňovou sazbou "Z"!

Dnem 31. července končí šestiměsíční období pro doprodej zahřívaných tabákových výrobků s daňovou s…