Provozním ředitelem společnosti TÜV SÜD Czech se stal Radim Havlík

25.11.2014 10:43 | Zprávy

Společnost TÜV SÜD Czech s.r.o. posiluje své vedení. Provozním ředitelem společností se stává Radim Havlík, který do TÜV SÜD Czech přišel ze společnosti ÚJV Řež, a.s., kde působil jako ředitel Sdílených služeb.

Provozním ředitelem společnosti TÜV SÜD Czech se stal Radim Havlík
Foto: TÜV SÜD
Popisek: TÜV SÜD

Rolí Radima Havlíka bude zajistit bezproblémové fungování interních procesů společnosti, stejně jako efektivní využití lidských a finančních zdrojů.

„Od nástupu nového provozního ředitele si slibuji především profesionální vedení interních služeb naší společnosti, dotažení vnitřních procesů a také úsporu nákladů, respektive jejich efektivní využití,“ komentuje Oleg Spružina, generální ředitel TÜV SÜD Czech.  

„Především bych chtěl zrevidovat stávající procesy ve společnosti v oblasti provozu a navrhnout nová opatření pro jejich zefektivnění. Věřím, že s týmem lidí, se kterým spolupracuji, se nám tento cíl podaří brzy dosáhnout,“ komentoval svůj nástup Radim Havlík.

Před nástupem do společnosti TÜV SÜD Czech pracoval Radim Havlík na pozici ředitele Sdílených služeb ÚJV Řež, kde působil od roku 2011. Na této pozici měl na starosti centralizaci a dodávku provozních služeb ve společnosti. Před tím pracoval 9 let ve skupině RWE na různých manažerských pozicích v oblastech ICT, Facility a Správy procesů. Má bohaté zkušenosti v oblasti projektového managementu. Mluví česky a anglicky. Ve svém volném čase se věnuje motoristickému závodění, lyžování a badmintonu.

Společnost TÜV SÜD byla založena v roce 1866 a její centrála se nachází v Německém Mnichově. V České republice je TÜV SÜD zastoupena od roku 1995, prostřednictvím společnosti TÜV SÜD Czech. Svým klientům nabízí služby v oblastech nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace, homologace a vzdělávání.

TÜV SÜD je vedoucím mezinárodním koncernem v oblasti poskytování služeb ve strategických oblastech PRŮMYSL, MOBILITA a CERTIFIKACE. S více než 20 000 pracovníky poskytujeme služby na 800 místech celého světa. Mezioborové týmy specialistů TÜV SÜD zajišťují optimalizaci techniky, systémů a know-how. Jako procesní partneři posilují konkurenceschopnost našich zákazníků na globálním trhu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Green Deal

Dobrý den, obracím se na vás jako na zastánce tohoto paktu nebo co to je. Můžete mi říci, kde třeba většina z nás má brát peníze na auta bez spalovacích motorů? Neměla by tedy minimálně EU lidem na nová auta nějak přispět? Myslíte si, že si je lidé u nás, kteří vydělávají kolem 20 tisíc měsíčně moho...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Na Technické univerzitě vedeme předmět Environmentální výchova na základních školách

16:05 Zoo Liberec: Na Technické univerzitě vedeme předmět Environmentální výchova na základních školách

Zoo Liberec se svým Střediskem ekologické výchovy DIVIZNA rozšířila své působení i na pole Technické…