Půjčka na automobil výhodně a rychle

10.01.2024 14:01 | Komerční článek

Rádi byste si pořídili nový nebo ojetý automobil? Nemáte ovšem dostatečné množství finančních prostředků? Pak nezoufejte a využijte úvěrových produktů, které jsou běžně dostupné. Půjčka v dnešní době není určena pouze pro bydlení a podobné věci. Upotřebit můžete i speciálních úvěrů zaměřených právě na pořízení dopravního prostředku.

Půjčka na automobil výhodně a rychle
Foto: Stock Photo Secrets
Popisek: Automobil, ilustrační fotografie

Dlouhodobá půjčka na auto

Když se vaším cílem stane dlouhodobá půjčka na auto, oceníte v rámci tohoto produktu hned několik zajímavých výhod. Například to, že na rozdíl od leasingu se zakoupené vozidlo stává vaším majetkem a můžete s ním nakládat dle vlastních potřeb. Jsou tu ale i další benefity.

  • Delší doba splatnosti
  • Menší měsíční splátky
  • Možnost odkladu splátek
  • Předčasné uhrazení půjčky

V rámci dlouhodobých závazků se samozřejmě můžete spolehnout na řadu přidružených služeb. Typickým příkladem je pojištění schopnosti splácet, čímž se ochráníte před nečekanými životními situacemi.

Půjčka na nové i ojeté auto

Pokud jde o novodobé půjčky na auto, pojí se s nimi ještě jedna příjemná věc. Pořizovat si za ně nemusíte pouze nový vůz, ale také ten ojetý. To znamená, že vám do výsledného nákupu nebude kdokoliv mluvit. S penězi v tomto směru naložíte podle vlastní libosti a pořídíte si automobil, s nímž budete spokojeni do nejmenšího detailu.

Snadný výběr půjčky na auto

Dopracovat se musíme i k další podstatné informaci. Pokud se vaším cílem stane půjčka na auto, měli byste vědět, že ji můžete získat nejenom od bankovní společnosti, ale také od té nebankovní. Díky tomu se značně rozšiřují možnosti výběru. V takový okamžik je vhodné využít praktické srovnání půjček. A to na základě nejrůznějších kritérií.

  • Velikost půjčky na auto
  • Celková délka splatnosti
  • Výše úrokové sazby
  • Přidružené služby

Prostřednictvím srovnání půjček nemusíte nic provádět ručně, ale využijete speciálních kalkulaček, které vám výhodný výsledek zobrazí během vteřiny. Vy tak budete mít jistotu, že jste zvolili tu nejvýhodnější variantu šitou na míru vašim potřebám. Komplexní služby tohoto charakteru nabízí kupříkladu internetový portál Půjčka.co, kde si každý přijde na to své. Navíc o půjčky na auto můžete požádat skrze online žádosti na internetu.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

životní úroveň

Dobrý den, pane Juchelko. Zajímá mě jedna věc. máte nějaký plán, jak zvýšit životní úroveň občanů ČR?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ředitelství vodních cest: V Davli byl zahájen provoz nového veřejného přístaviště pro malá plavidla

13:21 Ředitelství vodních cest: V Davli byl zahájen provoz nového veřejného přístaviště pro malá plavidla

Ministr dopravy Martin Kupka, hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková, ředitel Ředitelství vodní…