Ředitel Agentury pro sociální začleňování bude jednat o spolupráci s Ústím nad Labem

21.11.2015 15:20 | Zprávy

Radek Jiránek, ředitel Odboru (Agentury) pro sociální začleňování ÚV ČR, který spadá do gesce ministra Dienstbiera, navštíví v pondělí 23. listopadu 2015 společně se svou zástupkyní Radkou Soukupovou město Ústí nad Labem.

Ředitel Agentury pro sociální začleňování bude jednat o spolupráci s Ústím nad Labem
Foto: Agentura pro sociální začleňování
Popisek: Agentura pro sociální začleňování, logo.

V prostorách magistrátu města proběhne jednání s náměstkem primátorky města Ústí nad Labem MUDr. Jiřím Madarem o možném zapojení města do Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Rozpad EU

Dobrý den, opravdu myslíte, že je rozpad EU pravděpodobný? Že si kapříci vypustí rybník, a že rozpad země jako třeba Francie nebo Německo dopustí? A vlastně je vůbec rozpad možná jinak, než že z EU většina států vystoupí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Odsouzení z Věznice Ostrov opět pomáhají, tentokrát základní škole

10:17 Vězeňská služba: Odsouzení z Věznice Ostrov opět pomáhají, tentokrát základní škole

Tento týden se opět extramurální aktivita Věznice Ostrov v Základní škole Krušnohorská v Ostrově.