Ruzyňští celníci odhalili pašeráka hašiše

23.06.2017 11:12 | Zprávy

V úterý 20. 6. 2017 v odpoledních hodinách odhalili celníci na letišti Václava Havla v Praze Ruzyni zásilku hašiše. Drogu pašoval ve svém zavazadle 25 - letý cizinec, který přicestoval na lince Dillí –Dubaj – Praha.

Ruzyňští celníci odhalili pašeráka hašiše
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Celníci objevili kontraband při běžné kontrole zavazadel cestujících. Pašerákova zavazadla nejprve podrobili kontrole rentgenem. Zájem celníků vzbudilo podezření na dvojité dno látkového kufru. Detekční zkouška na přítomnost omamných a psychotropních látek pozitivně reagovala na hašiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NPÚ: Státní hrad a zámek Český Krumlov získal štít zvýšené ochrany

11:27 NPÚ: Státní hrad a zámek Český Krumlov získal štít zvýšené ochrany

Český Krumlov je teprve druhou takovou památkou v Česku.