SAP pomáhá Vodafonu zlevnit mezinárodní doručování SMS zpráv

29. 7. 2013 16:31

Společnost SAP oznámila, že Vodafone Czech Republic se připojil k rostoucímu počtu operátorů zapojených do mobilní služby SAP Intelligent Hubbing 365, která zefektivňuje mezinárodní doručování SMS zpráv a nabízí mobilním operátorům bezprecedentní flexibilitu. Tento krok pomůže zlepšit spokojenost zákazníků a zároveň pomáhá maximalizovat výnosy.

SAP pomáhá Vodafonu zlevnit mezinárodní doručování SMS zpráv
Foto: Archiv
Popisek: SAP

Cloudová služba zvolí nákladově nejefektivnější a nejkvalitnější trasu pro SMS kdekoliv na světě. Mobilním operátorům tak umožňuje získat to nejlepší ze dvou oblastí – vzájemné propojení s důležitými partnery a výhodu kompletně outsourcovaného SMS uzlu, s celosvětovým pokrytím. Aktuálně propojuje 990 operátorů, což zahrnuje 6,1 miliardy uživatelů v 210 zemích světa.

“SAP Mobile Services spravuje řízení toků SMS (SMS hubbing) již mnoho let. Aktuálně jsme svědky významné změny přístupu,” říká Mark Weait, viceprezident SAP Mobile Services pro oblast prodeje. “Stále více našich zákazníků upřednostňuje připojení prostřednictvím služby SAP Intelligent Hubbing 365, která jim poskytuje výhodu ve využití vlastních investic do stávajících připojení a díky našim možnostem v oblasti rozbočování rozšiřuje jejich dosah. Vodafone Czech Republic je jednou z našich prvních instalací v Evropě a plánujeme náš byznys rozšířit napříč celým regionem EMEA.”

“SAP Intelligent Hubbing 365 zlepšil rozsah naší SMS konektivity,” říká Colin Shea, viceprezident pro strategii společnosti Vodafone Czech Republic. “Nyní jsme zaznamenali větší počet úspěšně doručených mezinárodních SMS zpráv, což vede k vyšší spokojenosti zákazníků. Integrovaná funkce přenositelnosti mobilního čísla pomáhá zajišťovat přesnější doručování zpráv i v případě, že zákazníci měnili síť.”

SAP Mobile Services, divize společnosti SAP, je celosvětovým lídrem v oblasti služeb mobilního propojení a angažování spotřebitelů. Mobilním operátorům nabízí jedinečné možnosti v oblasti globálního propojení pro zasílání zpráv a datového roamingu a celou škálu řešení založených na IPX. Firmám tak umožňuje oslovit zákazníky prostřednictvím inovativních řešení mobilního marketingu a komunikace. SAP Mobile Services pomáhá firmám zpracovat 1,8 miliardy zpráv denně a pokrývá více než 990 operátorů a 6,1 miliardy uživatelů ve 210 zemích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Spolupráce s Gruzií je pro nás prioritou

19:59 Ministerstvo obrany: Spolupráce s Gruzií je pro nás prioritou

Náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Aleš Opata se v úterý a ve středu …