ŠKODA Rapid je fleetovou novinkou roku

10.10.2012 14:46

Rapid cenu získal v rámci prestižní české ankety ALD Automotive Fleet Awards, v níž má rozhodující slovo stovka profesionálů z oblasti firemních vozových parků.

ŠKODA Rapid je fleetovou novinkou roku
Foto: skoda-auto.cz
Popisek: Škoda - logo

Zisk Fleetové múzy ještě před zahájením prodeje říká o kvalitách modelu Rapid vše,“ říká Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Je to ocenění od profesionálů, kteří kladou důraz jak na férové pořizovací a provozní náklady, ale taky výhodný poměr ceny a nabízené hodnoty. Věříme, že Rapid bude mít přinejmenším stejný úspěch také u svých hlavních zákazníků, kterým jsou české rodiny.“

Nový model se v nabídce značky zařadí mezi řady Fabia a Octavia. Ceny modelů ŠKODA Rapid začínají na 289 900 Kč za základní motorizaci 1,2 MPI/55 kW. Se svou velkorysou nabídkou prostoru je Rapid vozem ŠKODA v nejlepším smyslu slova. To symbolizuje také mnoho nových nápadů v duchu firemní filozofie „Simply Clever“. Nový model se může pochlubit celkem 19 jednoduše chytrými řešeními, mezi nimi například praktickou škrabkou na led, integrovanou ve víčku palivové nádrže. Vozy jsou sériově vybaveny systémem ESC (Electronic Stability Control) a šesticí airbagů. Paleta motorizací zahrnuje čtyři benzinové a dva naftové motory. Jako první sériový model ukazuje Rapid zcela nový designový jazyk značky ŠKODA.

U příležitosti zahájení prodeje dne 20. října 2012 navíc 270 českých prodejců nabídne atraktivní výbavové pakety PLUS zdarma ke všem třem výbavovým stupňům (Active, Ambition, Elegance) ke všem vozům zakoupeným do konce roku 2012.

Anketa ALD Automotive Fleet Awards je nejprestižnější akcí svého druhu v České republice. Vítěze vybírá stočlenná porota složená ze zástupců jak nejvýznamnějších společností České republiky, tak středních a malých podniků. Členové poroty mají možnost osobně porovnávat nominované vozy na speciálních testovacích dnech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

NKÚ: Česká republika nemá účinná daňová opatření, která by pomohla splnit cíle v ochraně klimatu

9:10 NKÚ: Česká republika nemá účinná daňová opatření, která by pomohla splnit cíle v ochraně klimatu

Nejvyšší kontrolní úřad prověřil finanční a daňová opatření z let 2015 až 2018, která by měla ČR pom…