SVS odhalila na Vysočině půl tuny masa neznámého původu, přepravovaného za nevhodných podmínek

23.12.2019 22:22 | Zprávy
autor: PV

Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) ve spolupráci s celní správou a policií objevili na dálnici D1 u Tasova na Žďársku při kontrole vozidla s rakouskou poznávací značkou 27 jatečně upravených kusů jehňat, 1 ovci, 1 kozu a 1 přepravku drobů o celkové váze 520 kg.

SVS odhalila na Vysočině půl tuny masa neznámého původu, přepravovaného za nevhodných podmínek
Foto: Státní veterinární správa
Popisek: Státní veterinární správa

Veškeré potraviny byly neznámého původu, bez označení a bez jakýchkoli průvodních dokladu. Uvedené maso bylo navíc převáženo v nevhodných podmínkách a při nedodržení doporučené teploty. Jatečně upravená těla již vykazovala určité smyslové změny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovarský kraj: Záchytka v novém režimu provozu

10:29 Karlovarský kraj: Záchytka v novém režimu provozu

Rada Karlovarského kraje schválila dočasnou úpravu fungování Protialkoholní záchytné stanice v Sokol…