SYNOT: Průchod mezi Zelným trhem a ulicí Prostřední projde kompletní rekonstrukcí

24.09.2018 16:39

V měsíci říjnu se uskuteční rekonstrukce průchodu mezi Zelným trhem a ulicí Prostřední v Uherském Hradišti (objekt č. p. 40). Investiční akce, realizovaná společností SYNOT REAL ESTATE, si vyžádá téměř milion korun. Výsledkem bude daleko větší komfort pro pěší, než tomu bylo dosud.

SYNOT: Průchod mezi Zelným trhem a ulicí Prostřední projde kompletní rekonstrukcí
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo
reklama

„Některé úpravy jsme realizovali již v průběhu měsíce srpna letošního roku. Konkrétně se jednalo o vymalování prostor průchodu a instalaci kamerového systému i nového osvětlení tak, aby se zde lidé cítili bezpečněji i v nočních hodinách. Průchod, který byl dříve v noci uzavřen, je totiž nově otevřen 24 hodin denně,“ uvedla Jitka Langerová, výkonná ředitelka společnosti SYNOT REAL ESTATE.

Hlavním důvodem rekonstrukce je havarijní stav kanalizace, kdy je potřeba její kompletní výměna.

„V prostorách se dosud po dešťových srážkách hromadila voda. Na vině bylo špatné vyspádování. Proto budou veškeré tyto práce provedeny nově. Při této příležitosti bude v průchodu současně položen nový povrch, včetně zámkové dlažby a zcela nové izolace,“ dodala Langerová.  

Během stavebních prací bude průchod prostorem omezen, a to v průběhu celého měsíce října.

„Naší snahou samozřejmě je, aby lidé pociťovali omezení co nejméně, proto pokud to bude možné s ohledem na stavební práce, bude průchod pro veřejnost alespoň částečně otevřen. V některých dnech se ale s ohledem na bezpečnost chodců nebudeme moci vyhnout jeho úplné uzavírce,“ uzavírá ředitelka.  

Průchodem mezi Zelným trhem a ulicí Prostřední denně procházejí stovky lidí. Již od listopadu se v těchto prostorách budou cítit daleko příjemněji.

Poznámka redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s. vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a senátora Iva Valenty

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Města odpouští podnikatelům poplatky. Je ale nutné hledat i další formy podpory

7:33 Hospodářská komora: Města odpouští podnikatelům poplatky. Je ale nutné hledat i další formy podpory

ekce pro rozvoj služeb v oblasti pohostinství a gastroprovozu Hospodářské komory vítá přístup řady t…