SYNOT na nových webových stránkách!

15.02.2018 11:10

Skupina SYNOT spustila nové webové stránky. Korporátní web má název www.synotgroup.com, a je ve dvou jazykových mutacích - české a anglické. Nové webové stránky jsou plně funkční nejen pro uživatele klasických počítačů a notebooků, ale také pro uživatele chytrých mobilních telefonů a tabletů. Získaly navíc moderní design, který je intuitivnější a přehlednější, než dosud.

SYNOT na nových webových stránkách!
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo

„Webové stránky jsou velmi důležitým prostředkem naší externí komunikace. Při návrhu a vývoji nové webové prezentace pro nás proto bylo klíčovým, aby byly stránky co nejpřehlednější a především uživatelsky příjemné. Motivací nám byla snaha o jednoduchou orientaci a atraktivní, moderní vzhled,“ uvedl Neofytos Neofytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited.

Oproti původnímu webu je zde patrná také modernější grafická podoba. Nechybí logické uspořádání, umožňující dobrou orientaci a snadné hledání klíčových témat. Nový web je navíc plně uzpůsoben uživatelům mobilních zařízení, kterým poskytuje vyšší komfort, než dosud.

„S rostoucí oblibou chytrých telefonů a tabletů totiž bylo nutné jejich uživatelům nabídnout přehlednou navigaci a kvalitní obsah bez jakéhokoliv omezení,“ dodává obchodní ředitel skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml.

Synotgroup.com je základní stránkou celé skupiny SYNOT, působící ve dvaceti zemích světa. Právě zahraniční obchodní partneři si informace o skupině nejčastěji vyhledávají na webových stránkách, které se tak stávají základním pilířem komunikace a klíčovým faktorem k propagaci jednotlivých produktů všech oblastí podnikatelských aktivit skupiny SYNOT. Webovým stránkám vévodí hlavní byznys – tedy loterní průmysl, kromě kterého zde však uživatelé najdou informace také o dalších činnostech celé skupiny – jde například o oblast cestovního ruchu, IT technologií, prodeje vozidel BMW nebo v neposlední řadě Nadace SYNOT.

„Věříme, že náš nový web všem jeho návštěvníkům, hledajícím například informace o oblasti volnočasových aktivit, stejně jako našim stávajícím či potencionálním zákazníkům usnadní práci při hledání informací a napomůže k naší další expanzi,“ dodává Miroslav Valenta ml.

Uživatelé, kteří zadají původní adresu www.synot.cz, budou na nové stránky přesměrováni.

O skupině SYNOT:
Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

Poznámka redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s. vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a senátora Iva Valenty

Pozn. redakce: 75% podíl ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující server Parlamentní listy vlastní společnost SYNOT INVEST LIMITED podnikatele a bývalého senátora Iva Valenty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPO: Rok od uzavření první dohody dosáhla ČD Cargo úspory energie 28 827 MWh

22:23 MPO: Rok od uzavření první dohody dosáhla ČD Cargo úspory energie 28 827 MWh

Společnost ČD Cargo jako jedna z prvních navázala spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu v ob…