SYNOT posiluje svou pozici ve Vietnamu

23.01.2019 13:45

Skupina SYNOT opět rozšířila své aktivity v jihovýchodní Asii. Již během prvního měsíce letošního roku uvedla do provozu dvě kasina ve středním a jižním Vietnamu.

SYNOT posiluje svou pozici ve Vietnamu
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo

 Obě tato kasina jsou plně vybavena herní technikou značky SYNOT. Nacházejí se v pětihvězdičkových resortech Cam Ranh Riviéra v provincii Khanh Hoa a Sun Spa Resort ve městě Dong Hoi. Obě města patří k vyhledávaným turistickým oblastem.

„Skutečně nás těší, že se nám v expanzi do této oblasti daří. Vietnamský trh samozřejmě má svá specifika a působí zde především společnosti z mimoevropských kontinentů – především se jedná o Ameriku a Austrálii. Jsme tak jedni z mála evropských dodavatelů, kterým se v takové míře podařilo ve Vietnamu prorazit,“ uvedl obchodní ředitel skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml. s tím, že se všechna stávající kasina těší dobré návštěvnosti.

„V dohledné době chystáme další projekty v této oblasti, a to nejen ve Vietnamu, ale také v Kambodži, kde se se snažíme stabilizovat svou pozici a dále distribuovat vlastní produkty,“ dodává dále Valenta.

V nových kasinech jsou umístěny desítky strojů – jedná se o VLT terminály různého typu a samozřejmě také oblíbené rulety. Ve Vietnamu je tak herní technikou značky SYNOT vybaveno již sedm kasin a pracuje se na spuštění dalšího.

První kasino ve Vietnamu SYNOT otevřel již v roce 2015. Na podzim roku pak 2017 ve Vietnamu založil společnost s názvem SYNOT SEA (SYNOT South East Asia). V uplynulém roce navíc SYNOT expandoval do Kambodže, kde dodal stroje do dvou luxusních kasin v Sihanoukville. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČVUT: Fakulta dopravní hostí 4. valné shromáždění EIT Urban Mobility

15:21 ČVUT: Fakulta dopravní hostí 4. valné shromáždění EIT Urban Mobility

Hlavní akce - 4. Valné shromáždění EIT Urban Mobility se uskuteční ve středu 4. září 2019, od 9:00 d…