Senát: Setkání senátorek a senátorů s občany

31.08.2018 14:01

V sobotu 8. září od 14:00 se ve Valdštejnské zahradě uskuteční Setkání senátorek a senátorů s občany. Zúčastní se ho předseda Senátu Milan Štěch a další členové horní komory českého Parlamentu. Pro občany bude kromě možnosti pohovořit si se senátorkami a senátory připraven také kulturní program. Letos zahraje Městská hudba F. Kmocha Kolín, Jaroslav Uhlíř a kapela UDG.

Senát: Setkání senátorek a senátorů s občany
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR
reklama

„Rád bych všechny pozval na tradiční setkání s občany v Senátu. Do Valdštejnské zahrady zveme každoročně v závěru léta všechny, kteří mají zájem o práci senátorek a senátorů a chtějí s nimi hovořit napřímo, nebo se jen podívat do překrásné Valdštejnské zahrady a poslechnout si některý z připravených koncertů,“ říká předseda Senátu Milan Štěch, pod jehož záštitou se tato tradiční akce koná.

Program ve Valdštejnské zahradě Senátu bude zahájen ve 14:00, následovat bude vystoupení mažoretek Scarlett Kutná Hora, od 14:10 se mohou návštěvníci těšit na Městskou hudbu Františka Kmocha Kolín, od 15:15 na Jaroslava Uhlíře s doprovodnou kapelou a od 16:45 na skupinu UDG.

V průběhu odpoledne (od 13:15 do 18:00) si budou moct zájemci prohlédnout interiéry Valdštejnského paláce a Výstavní síň Senátu, stejně jako výstavu Československo v proměnách Evropy 20. století, instalovanou u Krápníkové zdi Valdštejnské zahrady.

Vstup je zdarma. Akce se koná za každého počasí. Změny programu vyhrazeny.

Návštěvníky upozorňujeme na pouze omezenou kapacitu míst k sezení, která nelze předem rezervovat. Zároveň občany žádáme, aby si s sebou nebrali velká zavazadla, vstup do sídla Senátu bude umožněn pouze příchozím s příručními zavazadly.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Finanční analytický úřad: Další případ úspěšné spolupráce s Daňovou Kobrou

20:48 Finanční analytický úřad: Další případ úspěšné spolupráce s Daňovou Kobrou

Finanční analytický úřad opět významnou měrou participoval na případu rozsáhlé daňové trestné činnos…