Senát zve mimo jiné na seminář o fungování Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí

26.08.2017 10:58 | Zprávy

Plán akcí v Senátu v týdnu od 28. srpna

Senát zve mimo jiné na seminář o fungování Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Středa 30. 8.

10.00
Jednací sál, recepce A
Seminář „První zkušenosti s fungováním Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí“
Pod záštitou místopředsedy Senátu J. Kubery se koná seminář o fungování nově zřízeného úřadu dohlížejícího na financování politických stran. Cílem setkání je výměna zkušeností, aktuálních informací a názorů. Účastnit se budou kromě zástupců úřadu také senátoři, poslanci, odborná veřejnost z řad akademické obce, zástupci politických stran a další pozvaní hosté.

17.00
Valdštejnská zahrada
Open air koncert Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK
Atraktivní hudební program v atraktivní lokalitě je tradičně hojně vyhledávanou letní akcí, vstup je zdarma. Koncert zaštítil předseda Senátu M. Štěch. Tentokrát návštěvníci uslyší prolínání filmových melodií a klasiky, sejdou se velikáni Bedřich Smetana, Georges Bizet, John Williams a Bernard Herrmann. Podrobnosti na webu Senátu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastáváte se Babiše

V mnohém s vámi souhlasím, ale nemyslíte, že by se měl postavit Macinkovi? Udělal to jen tak napůl. Proč Macinkovi tolerujete jeho chování? Vy s ním snad nemáte problém? Nebojíte se, že to může poškodit koalici jako celek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VLS: Zákaz vstupu do lesů na Karlovarsku a Ústecku

22:03 VLS: Zákaz vstupu do lesů na Karlovarsku a Ústecku

V zájmu zdraví a bezpečnosti vyhlašuje Vojenský lesní úřad zákaz vstupu do lesů lesních správ Valeč,…