Senát zve na seminář o obchodních příležitostech mezi Kanadou a Českou republikou

23.06.2016 16:20

Senát zve na speciální seminář na téma „Kanada – Česká republika: nové obchodní příležitosti“. Tato akce, iniciovaná velvyslancem Kanady v ČR Otto Jelinkem a pořádaná předsedou Senátu Milanem Štěchem, představuje unikátní příležitost dozvědět se o existujících a nových obchodních příležitostech pro české vývozce, dovozce a investory v Kanadě. Seminář navazuje na nedávnou cestu politické a obchodní delegace do Kanady vedenou Milanem Štěchem. Několik členů delegace vystoupí na semináři v roli řečníků.

Senát zve na seminář o obchodních příležitostech mezi Kanadou a Českou republikou
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR
reklama

Seminář se bude věnovat tématům bilaterálního obchodu a investičních příležitostí vytvořených Komplexní hospodářskou a obchodní dohodou mezi EU a Kanadou (CETA), jež by měla být již brzy ratifikována. Tématem semináře také bude Kanada jako obchodní a investiční brána do celé Severní Ameriky a informace od účastníků české obchodní mise do Kanady o tom, co se dozvěděli.

Seminář je pořádán ve spolupráci s Velvyslanectvím Kanady a Hospodářskou komorou ČR a za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a Kanadské obchodní komory v ČR. Program moderovaný velvyslancem Otto Jelinkem zahájí místopředseda Senátu Ivo Bárek a prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Mezi dalšími řečníky najdeme vysoce postavené představitele a přední odborníky, např. náměstka ministra zahraničí Martina Tlapu, náměstka ministra průmyslu a obchodu Vladimíra Bärtla, prezidenta Kanadské obchodní komory Jiřího Krejču a představitele Velvyslanectví Kanady v Praze a Velvyslanectví ČR v Ottawě.

Program semináře naleznete na našich stránkách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: ÚP Brno odvedlo na účet oběti trestných činů rekordní částku

22:49 ÚZSVM: ÚP Brno odvedlo na účet oběti trestných činů rekordní částku

Brněnskému pracovišti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových se podařilo úspěšně prodat n…