Senátoři se vyjádří k ústavní stížnosti týkající se insolvencí

16.02.2016 21:49 | Zprávy

Ve středu 17. února se uskuteční tiskový briefing senátorů, kteří v létě podali ústavní stížnost týkající se insolvenčních správců. Část vyhlášky ministerstva spravedlnosti ukládá insolvenčním správcům povinnost zdržovat se v úředních hodinách v jejich provozovnách.

Senátoři se vyjádří k ústavní stížnosti týkající se insolvencí
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

Skupina 21 senátorů tuto část u Ústavního soudu napadla kvůli přesvědčení, že je v rozporu s insolvenčním zákonem i se zdravým rozumem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozpočet prezidenta

K čemu by bylo pro občany a ČR dobré, kdybyste rozpočet prezidenta snížili na 0? A není pokrytecké za to, že to chtěla udělat Fialova vláda jí kritizovat a pak to sám navrhovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Profesionální lovci duší lákají klienty VZP ke změně pojišťovny

20:16 VZP: Profesionální lovci duší lákají klienty VZP ke změně pojišťovny

Ubytovny, azylové domy či vyloučené lokality. To jsou aktuálně některé z rajónů „profesionálních“ ná…