Severočeská Destinační agentura láká do Krušných hor bez bariér

18.09.2015 11:59 | Zprávy

Krušné hory a města v podhůří svou krásnou a malebnou krajinou mnoha tváří, historickými pamětihodnostmi a nevšedními aktivitami stále nabízí turistům nové zážitky. Otevřeny jsou všem, kdo mají zájem poznat historii této části naší země, objevit zapomenuté kouty přírody a využít nabídky k příjemně strávenému času volna.

Severočeská Destinační agentura láká do Krušných hor bez bariér
Foto: mulitvinov.cz
Popisek: Valdštejnský zámek, Litvínov

Krušné hory vítají všechny skupiny turistů. Nabídnout mají co rodinám s dětmi i seniorům, stejně jako aktivním sportovcům či turistům lačnícím po adrenalinových zážitcích. Příjemné chvíle v přírodě i při objevování a poznávání nových věcí mohou v horách a podhůří strávit také hendikepovaní turisté. Krušné hory jsou totiž s veškerou svou krásou otevřeny všem.

Aby mohli turisté s hendikepem přijet do Krušných hor bez obav, připravila pro ně Destinační agentura Krušné hory společně s partnery víkend plný zážitků šitý právě turistům s hendikepem na míru. První říjnový víkend od pátku 2. do neděle 4. října se koná akce Do Krušných hor bez bariér.

Připraven je bohatý program napříč celou destinací. Kompletní nabídku najdete na www.krusne-hory.org nebo na FB Krušné hory – volný čas a turistika. Zároveň také Destinační agentura Krušné hory společně se Svazkem obcí v regionu Krušných hor připravuje turistický materiál Do Krušných hor bez bariér. Turisté s hendikepem, rodiče s malými dětmi a méně zdatní sportovci senioři tu najdou možnosti bezbariérového ubytováí, tipy na výlety, cyklostezku vhodnou pro tuto skupinu turistů a další zajímavé a potřebné informace. Turistický materiál najdou na turistických informačních centrech do konce letošního roku.

Dům porcelánu s modrou krví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Justice

Pane Rajchl, mám na vás dotaz k vaší poznámce: Byla by to dokonalá ukázka stavu justice v naší zemi. V jakém stavu je podle vás justice v zemi? Funguje podle vás nezávisle? A jestli ne, co uděláte pokud něco?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Díky státním pozemkům může v Jeseníku začít výstavba bytových domů

22:08 ÚZSVM: Díky státním pozemkům může v Jeseníku začít výstavba bytových domů

V Jeseníku byly na základě usnesení vlády ČR vytipovány tři pozemky o celkové výměře téměř 3500 m2, …