Skupina Barrandov dosáhla historicky nejlepšího týdenního podílu sledovanosti ve výši 8,61 %

28.02.2017 11:08

Televizní skupina Barrandov potvrdila, že i nadále pokračuje ve svém růstu. Před zahájením jarního programového schématu, které přinese mnoho zajímavých novinek, dosáhla rekordního celotýdenního podílu sledovanosti ve výši 8,61 %, což je dosavadní nejlepší výsledek v její historii.

Skupina Barrandov dosáhla historicky nejlepšího týdenního podílu sledovanosti ve výši 8,61 %
Foto: TV Barrandov
Popisek: TV Barrandov
reklama

Nejlepší výsledek týdenní sledovanosti si za období 20. – 26. února připsala Skupina Barrandov, která zaznamenala v rámci podílu sledovanosti meziroční nárůst o 25 %. Výborně se dařilo hlavnímu kanálu, dosáhl podílu sledovanosti ve výši 6,3 %. Dobré výsledky zaznamenaly také ostatní stanice KINO Barrandov ve výši 1,4 % a Barrandov PLUS 0,8 %.

Nejsledovanějším pořadem se již tradičně stala zpravodajská relace Naše zprávy, jejichž nedělní vydání sledovalo 417 000 diváků. Mezi nejúspěšnější formáty patřily talk show Jana Musila Nebezpečné vztahy vysílané o víkendu a ve večerním bloku ve všední dny a příběhy ze soudní síně Soudkyně Barbara vysílané každý všední den vpodvečer.

„Velice nás těší, že sledovanost Skupiny Barrandov stabilně roste. Věříme, že další posílení přijde se spuštěním jarního programového schématu a s představením nových formátů. V nejbližších dnech se mohou diváci těšit na řadu novinek. Zcela unikátním projektem bude pravidelný půlhodinový diskusní pořad s prezidentem České republiky Milošem Zemanem Týden s prezidentem. Premiérově uvedeme dvě velmi emotivní reality show Nový začátek a Společně to zvládneme, ke kterým máme exkluzivní práva na vysílání od společnosti Fremantle Media. Díky TV Barrandov se na televizní obrazovky vrátí i oblíbený pořad Farmář hledá ženu,“ uvedl generální ředitel Skupiny Barrandov Jaromír Soukup.

Nový začátek je původní reality show o ženách, které spadly na úplné dno a začínají cestu zpět do života. Pořadem provází Pavlína Wolfová. První díl uvede TV Barrandov již v úterý 28. února ve 20:15. Od 3. března se na televizní obrazovky vrátí oblíbená reality show Farmář hledá ženu, tentokrát s Alicí Bendovou. Čtyři speciální epizody odhalí, jak se daří hrdinům z předchozích sérií. Formát Společně to zvládneme nabídne divákům dramatické příběhy dětí a jejich rodičů, moderátorkou je Lejla Abbasová. Ve vysílání TV Barrandov bude pořad od 4. března v hlavním vysílacím čase. Téměř půlhodinový diskusní pořad s prezidentem České republiky Milošem Zemanem Týden s prezidentem nasadí TV Barrandov od 16. března. Diskuzi bude pro TV Barrandov připravovat redakce prestižního zpravodajského časopisu Týden z mediálního domu Empresa Media. V roli moderátorů se objeví Petr Kolář a Alex Mynářová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: komerční tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Policie ČR má dva nové generálmajory

19:38 Policie ČR má dva nové generálmajory

Policejní prezident a jeho 1. náměstek mají vyšší hodnost.