Skupina LEO TRANSPORT uspěla na mezinárodním veletrhu InnoTrans

22.09.2012 8:54 | Zprávy
autor: LEO Express

Velkým úspěchem skončila účast skupiny LEO TRANSPORT na dopravním veletrhu InnoTrans, který tento týden hostil Berlín.

Skupina LEO TRANSPORT uspěla na mezinárodním veletrhu InnoTrans
Foto: LEO Express
Popisek: Nová souprava LEO Express se poprvé předvedla v Česku

Nová vlaková souprava LEO Express od švýcarského výrobce Stadler byla po celou dobu doslova v obležení a její exteriér a interiér si během uplynulých čtyř dnů prohlédly a vyzkoušely tisíce v drtivé většině velmi spokojených návštěvníků z řad široké veřejnosti, médií i odborníků. Vlak LEO Express dokonce navštívily špičky zahraničních železničních dopravců. Všechny zaujal zejména velmi nadstandardní „letecký“ interiér určený speciálně pro dálkovou dopravu a líbil se i elegantní zevnějšek nové švýcarské soupravy.

Vlak LEO Express byl také jediný z na veletrhu vystavených souprav, ve kterém byl připraven inovativní program – návštěvníci si mohli na vlastní kůži vyzkoušet výcvikový simulátor, který je napojený přímo na reálné stanoviště strojvedoucího. Simulátor, který byl prakticky neustále plně obsazený zvědavci, bude LEO Express využívat pro výcvik svých strojvedoucích. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

ČT a demonstrace

Proč by se zaměstnanci ČT nemohli demonstrovat? Není právo demonstrovat dáno Ústavou, která platí pro každého? A co, že je demonstrace proti rozhodnutí zvolených politiků. To se jako nesmí? A můžete uvést konkrétní příklady, kdy jsou na Déčku vysílány zkreslené informace? My teda Déčko máme zrovna m...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

TA ČR: Horizontální spolupráce nad ekosystémem SISTA

13:28 TA ČR: Horizontální spolupráce nad ekosystémem SISTA

Sdílená digitální infrastruktura veřejné správy je ta, kterou si stát pořídí jednou –?????? a kterou…