Skupina SYNOT generálním partnerem lotyšské nejvyšší fotbalové soutěže

10.03.2016 17:30

Lotyšská nejvyšší fotbalová liga má nového partnera. Stala se jím skupina SYNOT, která lize propůjčila jméno SYNOT TIP. Právě dnes byla tato novinka oznámena na tiskové konferenci, která se konala v lotyšské Rize.

Skupina SYNOT generálním partnerem lotyšské nejvyšší fotbalové soutěže
Foto: SYNOT
Popisek: Skupina SYNOT generálním partnerem nejvyšší fotbalové ligy v Lotyšsku!

„O hlavní sponzorství ligy se utkalo několik firem. Žádná z nich však nemohla konkurovat nabídce ze strany skupiny SYNOT. Jsme velmi poctěni, že máme tak velkého a zkušeného partnera, jakým je právě skupina SYNOT. Už má za sebou skvělou práci ve sponzorství různých ligových soutěží a sportovních týmů v Evropě. Jsem přesvědčen, že její zkušenosti a naše společná vize bude mít za výsledek růst naší ligy a tři velmi úspěšné roky, které jsou jistě před námi,“ uvedl Emils Latkovskis, CEO Latvian football Higher League.

„Vážím si toho, že bude jméno naší skupiny SYNOT spojeno právě s Latvian football Higher League. Jsem přesvědčen o tom, že tato spolupráce bude velmi efektivní a přinese místnímu fotbalu řadu pozitiv. Našim cílem je především napomoci tomu, aby na jednotlivá utkání chodilo stále více spokojených a nadšených fanoušků. S podporou sportu na všech úrovních – tedy od nejmenších klubů přes ligové týmy až po nejvyšší ligu, má naše skupina SYNOT dlouholeté zkušenosti hned z několika zemí, v nichž působí. Jedná se například o Českou republiku, Slovensko nebo Monaco. Současně jednáme o možné spolupráci v dalších zemích,“ uvedl chairman of the board společnosti WCV Cyprus Limited, Ivo Valenta.

Lotyšská liga letos pokračuje již 25. sezónou, jejíž start je naplánován na pátek, 11. 3. 2016.

Skupina SYNOT působí v Lotyšsku již více než 20 let, a to prostřednictvím společnosti Sia Joker Ltd. Před dvěma lety zde navíc začala provozovat také sportovní sázky a online loterie, k nimž jí byla udělena licence. Skupina SYNOT dnes zaměstnává na tři tisíce osob. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe, Austrálii a nyní také v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí více než 16 miliard korun (téměř 599 milionů EUR).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Autodrom Most: Olympijský běh jeho pětinásobný vítěz ozdobil rekordem

9:19 Autodrom Most: Olympijský běh jeho pětinásobný vítěz ozdobil rekordem

Milosrdnější než v uplynulých letech byly tentokrát sluneční paprsky k účastníkům 34. ročníku Olympi…