Skupina SYNOT rozšiřuje podporu sportu do dalších zemí!

21.12.2015 12:51

Skupina SYNOT v letošním roce rozšířila sponzorské aktivity v oblasti sportu. Prostřednictvím společnosti SYNOT International Limited se stala hlavním partnerem basketbalového klubu AS Monaco Basket-Ball.

Skupina SYNOT rozšiřuje podporu sportu do dalších zemí!
Foto: SYNOT
Popisek: Skupina SYNOT v letošním roce rozšířila sponzorské aktivity v oblasti sportu, na snímku Ivo Valenta.

„Dosud byl náš klub jediným v zemi ze skupiny A, který působil bez sponzora. Proto jsem velmi rád, že jsme navázali úzkou spolupráci se skupinou SYNOT a výsledkem je jedna z nejdůležitějších sponzorských smluv ve francouzském basketbale. Přeji si, aby tato spolupráce napomohla k popularizaci tohoto sportu a především podpoře zdravého životního stylu,“ uvedl Sergey Dyadechko, prezident klubu.

„Partnerství s týmem AS Monaco Basket-Ball si velmi vážím. Současně věřím, že půjde o skutečně produktivní spolupráci, která klubu pomůže na stadiony přilákat ještě více spokojených fanoušků, řekl za společnost SYNOT International Limited Ivo Valenta, a dodal: „Podpoře sportu na všech úrovních se věnujeme dlouhodobě, a to v především v zemích, kde naše skupina působí. Kromě Monaka se jedná se například o Českou republiku, Slovensko  a Lotyšsko. Spolupráci však máme rozjednánu také v dalších zemích.

Skupina SYNOT dnes zaměstnává na tři tisíce osob. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe, Austrálii a nyní také v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí více než 16 miliard korun (téměř 599 milionů EUR).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci zajistili cisternu s lehkým topným olejem

22:22 Celní správa: Celníci zajistili cisternu s lehkým topným olejem

Ústečtí celníci zajistili cisternu s bezmála třiceti tisíci litry minerálního oleje. Daňový únik byl…