Sotva se Březinová, France a Batěk vrátili z Knížecí cesty, přijeli na setkání se Zonygou

24.06.2024 14:23 | Tisková zpráva

V Top Hotelu Praha se v současných letních teplotách v Zimní zahradě uskutečnila tisková konference k jubilejnímu 10. ročníku benefičního koncertu „Na křídle motýla“, který se uskuteční v sobotu 17. srpna 2024 od 19:00 hodin na návsi v jihomoravských Dolních Dunajovicích.

Sotva se Březinová, France a Batěk vrátili z Knížecí cesty, přijeli na setkání se Zonygou
Foto: Martin Production
Popisek: Martin France a Marcela Březinová

Moderace se tentokrát místo Michaely Doležalové, která pravidelně moderuje jako koncert, tak tyto tiskovky ujal zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France.

Hned na začátku byl představen Nadační Fond Kryštůfek, včetně přítomného maskota Kryštůfka, pro kterého se koncert opět koná.

 


Martin France a Jiří Zonyga

A pak už začalo představování interpretů, kteří sem dorazili. Byla představena nová zpěvačka na českém hudebním poli s uměleckým jménem Maja Rose, která zároveň zazpívala i svůj úplně nový song. Poté se představil mladý zpěvák Tomáš Ringel, který zazpíval ústřední písničku z muzikálu Fantom opery se svou kolegyní Veronikou Vršeckou.

 


Tomáš Ringel a Veronika Vršecká

O svých plánech též pohovořil i poprockový písničkář Jan Vytásek, kterého vystřídal nejznámější kamioňák ČR, muzikálový zpěvák a zároveň i folkrockový písničkář Jiří Zonyga, který se chystal též zazpívat, ale kvůli hlasové indispozici to přenechal právě už zmíněnému Vytáskovi se kterým společně zpívají v projektu 4 Rockeři i s Leonou Šenkovou, Milanem Devinnem a Monikou Sommerovou.

Další z účinkujících se představil herec, zpěvák a básník Petr Batěk a jako poslední přítomná hvězda promluvila rocková ďáblice Marcela Březinová, která se pochlubila fotkami v mobilu svými vnoučaty.

 


Jan Vytásek, Maja Rose a starosta Dolních Dunajovic Josef Hasník

Překvapením tiskového odpoledne byl starosta Dolních Dunajovic Josef Hasník, který dorazil z jižní Moravy, aby na mikrofon pohovořil též o tom, jak třeba dlouho už koncert zaštiťuje a všem účinkujícím jako dárek dovezl malou skleničku lipového medu, který byl den předen stočen.

Na konec tiskovky byli z přítomných novinářů vylosováni tři, kteří obdrželi dárkovou tašku s vínem od vinařství Mádl.

 


Petr Batěk

A pak už se všichni zúčastnění vrhli do víru rozhovorů a přátelských setkání v rámci výborného rautu a dobrých vín Top Hotelu Praha a shodli se na tom, že už se teď všichni těší na srpnový koncert v Dolních Dunajovicích, na kterém kromě z už výše zmíněných interpretů si diváci mohou také přijít poslechnout třeba herečku Jitku Smutnou nebo zpěváka Sámera Issu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Komerční článek

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Motoristé sobě zakládají mládežnickou organizaci Generace MOTOR. Povede ji bývalý lídr Svobodných Matěj Gregor

10:00 Motoristé sobě zakládají mládežnickou organizaci Generace MOTOR. Povede ji bývalý lídr Svobodných Matěj Gregor

Předsednictvo politické strany Motoristé sobě na svém prvním červencovém zasedání rozhodlo o vzniku …