Společná kandidátka SPD a SPO ve Středočeském kraji byla podána

29.07.2016 14:30

Nedávno vytvořená předvolební koalice do podzimních krajských voleb ve Středočeském kraji s názvem Koalice Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů (dříve Zemanovci) ve středu 27.7.2016 odpoledne na krajském úřadě v Praze podala kandidátku do krajských voleb.

Společná kandidátka SPD a SPO ve Středočeském kraji byla podána
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna, ilustrační foto
reklama

Jak již název napovídá, jde o spolupráci hnutí SPD, jehož zakladatelem a předsedou je poslanec PČR Tomio Okamura a Strany Práv Občanů, kterou založil a jejímž čestným předsedou je prezident České republiky Miloš Zeman.

Obě spolupracující strany spojuje podle slov lídra kandidátky, manažera a spolumajitele obchodní společnosti, místostarosty obce Všechlapy u Nymburka a předsedy Středočeského regionálního klubu hnutí SPD Radka Rozvorala především prosazování přímé demokracie s vymahatelnou odpovědností politiků, zastavení nelegální imigrace a zachování suverenity České republiky. Společně také podporujeme přímo zvoleného prezidenta Miloše Zemana, se kterým máme společný postoj v otázce nebezpečí islamizace a nelegální imigrace.

Obsazení kandidátky je provedeno přesnou polovinou obou stran a je vytvořena takzvaným zipovým způsobem. Hnutí SPD v první desítce dále zastupují dva místopředsedové Středočeského regionálního klubu Oldřich Černý z Kladna a Mgr. Jiří Kobza z Petrova, dále pak Julie Bakošová BA(H) ze Zásmuk a Robert Nedvěd z Obříství. Stranu SPO na prvních pěti místech zastupují Stanislava Tůmová z Horoušovan, Martin Rossbach z Hostivice, Lubomír Pondělíček z Řevničova, Bc. Jan Luksch z Kladna a Petr Cais z Kladna.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

THMP: Proběhne nové zatřídění při přípravě Koncepce veřejného osvětlení

22:33 THMP: Proběhne nové zatřídění při přípravě Koncepce veřejného osvětlení

Před necelými dvěma lety, v červnu roku 2019, pražští radní odsouhlasili vznik vůbec první dlouhodob…