Společnost Panasonic rozšiřuje své portfolio přenosných LCD projektorů

29. 5. 2014 19:53

Společnost Panasonic rozšířila své portfolio profesionálních projektorů uvedením řady PT-LB360 – nové řady přenosných projektorů s jasem až 3 600 lumenů.

Společnost Panasonic rozšiřuje své portfolio přenosných LCD projektorů
Foto: red
Popisek: Panasonic
reklama

Řada obsahuje čtyři modely*1, které nabízejí snadné a jednoduché řešení projekcí pro vzdělávání a podnikovou sféru. Řada PT-LB360 má kompaktní design, jas od 2 800 lm do 3 600 lm a vysoký kontrastní poměr 5 000:1. Dlouhý interval výměny lampy až 8 000 hodin v režimu Eco se životností filtru 5 000 hodin slibuje nízké nároky na údržbu a bezproblémový provoz.

Nová řada nabízí funkci Panasonic Daylight View Lite, díky které je obraz jasný i v místnostech s velkým množstvím světla.

Hana Grůzová, Regional Marketing Manager ve společnosti Panasonic, říká: „Řada PT-LB360 nabízí spolehlivý provoz v mimořádně kompaktním těle (hmotnost nižší než 3 kg) a nevyžaduje složité nastavení. Tyto projektory jsou ideální pro prezentace a školení. Projektory této série vyžadují minimální údržbu a nastavení, takže se uživatelé mohou soustředit na svou práci.“

Projektory řady PT-LB360 lze použít pro svislé i vodorovné promítání, používají funkci Corner Keystone*2 a objektiv se zoomem 1,2. Pro promítání na zakřivené plátno lze navíc použít funkci Curved Screen Correction*2.

Funkce Memory Viewer umožňuje projekci bez použití počítače, PDF soubory lze promítat z paměťového zařízení USB. Vestavěný reproduktor a přímé vypínání jsou vhodné a užitečné funkce ve školních třídách i jednacích místnostech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček na zasedání Rady pro zahraniční věci v Bruselu

7:34 Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček na zasedání Rady pro zahraniční věci v Bruselu

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček se 13. července 2020 zúčastní v čele české delegace zasedán…