Správa železnic: Na nové zastávce v Karlových Varech začnou ještě letos zastavovat vlaky

12.09.2020 8:40 | Zprávy

Minulý týden začala výstavba nové zastávky Karlovy Vary-Aréna, která vznikne v těsné blízkosti největší víceúčelové haly v krajském městě. Stavbu za přibližně 14 milionů korun realizuje společnost Strabag Rail.

Správa železnic: Na nové zastávce v Karlových Varech začnou ještě letos zastavovat vlaky
Foto: Správa železnic
Popisek: Správa železnic

Nová zastávka bude prioritně sloužit návštěvníkům celého sportovního komplexu v Tuhnicích. Největší objem stavebních prací proběhne během plánované výluky od 2. do 21. září. Půjde zejména o úpravu železničního spodku a svršku, přeložky kabelizace a založení nástupní hrany. Dokončovací práce pak proběhnou během října a listopadu. První vlaky zde začnou zastavovat v polovině prosince, tedy od platnosti nového jízdního řádu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Výsadba plodonosných keřů pro nový větrolam v krajině

20:16 Nadace ČEZ: Výsadba plodonosných keřů pro nový větrolam v krajině

Myslivecký spolek Horní Heřmanice získal od Nadace ČEZ finanční podporu ve výši 90?000 korun na výsa…