Správná porce Petra Havlíčka, nový speciál Českého rozhlasu Dvojka

06.09.2017 14:41

Český rozhlas Dvojka připravil pro posluchače nový seriál s odborníkem na zdravou výživu Petrem Havlíčkem. Mohou se tak těšit na rady týkající se zdravého životního stylu nebo se dozví, jak se správně stravovat a co ve svém jídelníčku vynechat. Seriál naladí posluchači každý týden ve čtvrtek po 8.15 hod. v rámci pořadu Dobré ráno s Dvojkou.

Správná porce Petra Havlíčka, nový speciál Českého rozhlasu Dvojka
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

V prvních dílech se autoři zaměří na správnou snídani. Objasní pravdu o chlebu a také vyvrátí některé nepravdivé informace o mléce. Mluvit se bude také o tom, jak si správný stravovací režim udržet o víkendu, což je období týdne ke kterému se často váží různé „gastronomické nešvary“.

„Petra Havlíčka jsme oslovili proto, že chceme bourat mýty o dietních chybách,“ říká vedoucí programu Dvojky Kateřina Dvořáková a moderátor Dobrého rána s Dvojkou Jan Kovařík doplňuje: „Zkusíme si každý týden povídat o tom, jak o sebe pečovat, čím si prospět a přitom neztratit radost ze života.“

Petr Havlíček patří k předním odborníkům v oblasti zdravé výživy, radí lidem jak se správně stravovat a dohlíží na správnou životosprávu řady sportovců. Teď přijal novou výzvu a své názory a postoje k jídlu představí i posluchačům Českého rozhlasu Dvojka v pravidelném čtvrtečním seriálu: „Člověk by se měl zamyslet nad tím, kolik radosti v životě má a nevytvářet si změnami další peklo a svoje emoce a prožitky ztrácet.“

Rubriku „Správná porce Petra Havlíčka“ vysílá Dvojka v Dobrém ránu s Dvojkou každý čtvrtek krátce po čtvrt na devět ráno.

Více informací o programu Českého rozhlasu Dvojka ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Zpráva o zdravotním stavu prezidenta republiky

13:30 Hrad: Zpráva o zdravotním stavu prezidenta republiky

Prezident republiky Miloš Zeman v úterý dne 14. září 2021 plánovaně nastoupil do Ústřední vojenské n…