Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Ekologické centrum - stanice pro handicapovaná zvířata v Klášterci vypustila do volné přírody během dvou let už čtyřicet vyléčených zvířat. Tím jubilejním se stala mladá poštolka obecná, kterou před necelým měsícem našli městští strážníci na zemi pod věží kostela ve Vimperku, když vypadla z hnízda.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová
Hlavní město znovu připravilo pro své občany na první den nového roku zvýhodněný vstup do vybraných …