Státní pozemkový úřad má vysokoškolákům co nabídnout

12.02.2018 14:20 | Zprávy

Během několika měsíců, kdy Státní pozemkový úřad (SPÚ) začal uzavírat smlouvy o realizacích odborných praxí studentů vysokých škol, se na úřad obrátilo přibližně 20 zájemců o stáž či zaměstnání.

Státní pozemkový úřad má vysokoškolákům co nabídnout
Foto: SPÚ
Popisek: Státní pozemkový úřad

První smlouvu o spolupráci v oblasti odborných praxí vysokoškoláků Státní pozemkový úřad podepsal s Mendelovou univerzitou v Brně v květnu 2017. Od té doby bylo podobných smluv o spolupráci uzavřeno již šest a další se připravují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Jak nyní hodnotíte P.P.?

Dobrý den, zajímalo by mě, co říkáte na to, jak si vede teď po volbách váš nástupce, myslím hlavně z pohledu jednání o nové vládě? Chápete, že nechce jmenovat Turka nebo že chce po Babišovi, aby nejprve veřejně řekl, jak vyřeší svůj střet zájmů? Jednal byste stejně nebo jinak? Jak? Děkuji Hácha

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Tůně u mikulčického hradiště ukrývají cenné rostliny i bezobratlé

13:33 AOPK ČR: Tůně u mikulčického hradiště ukrývají cenné rostliny i bezobratlé

Padesát druhů mokřadních a vodních rostlin, 31 druhů planktonních korýšů a 56 dalších druhů vodních …