Státní pozemkový úřad spolupracuje na odstraňování stromů pokácených při větrné kalamitě

21.07.2015 9:12 | Zprávy

Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Pardubický kraj, oddělení správy majetku, v současné době řeší ve spolupráci s orgány životního prostředí větší množství žádostí o pokácení poškozených stromů větrnou kalamitou ze dne 8. 7. 2015.

Státní pozemkový úřad spolupracuje na odstraňování stromů pokácených při větrné kalamitě
Foto: SPÚ
Popisek: Státní pozemkový úřad.

Bouřky a silný vítr poškodil stromy na pozemcích v příslušnosti hospodaření Státního pozemkového úřadu v několika katastrálních územích obce Těchonín a města Králíky. V obcích došlo k poškození elektrického vedení pádem silných větví ze stromů nacházejících se na pozemcích Státního pozemkového úřadu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Derby

Mně přijde, že to, co se odehrálo na derby se děje jen ve fotbale. Proč je otázka. Ptám se i na váš návrh řešení? Máte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VHÚ: Brannost neznamenala jen přípravu na válku

16:08 VHÚ: Brannost neznamenala jen přípravu na válku

Vojenský historický ústav Praha zve na konferenci Tváře brannosti, která se uskuteční 19. a 20. květ…