Strakoničtí vojáci začali střežit muniční sklad ve Vrběticích

21.10.2015 11:10 | Zprávy
autor: PV

Nafasování zbraní, kontrola materiálu a techniky, poslední pokyny před odjezdem. 147 příslušníků 25. protiletadlového raketového pluku vyrazilo ze Strakonic do Vrbětic na Zlínsku, aby zde zahájili střežení vnějšího perimetru areálu muničního skladu.

Strakoničtí vojáci začali střežit muniční sklad ve Vrběticích
Foto: Daniela Černá
Popisek: Výstražná tabule

Pro některé z nich se nejedná o neznámý úkol. Téměř tři desítky strakonických vojáků zde totiž působily už během letošního července. Jedním z nich je i četař Tomáš Petrů, příslušník druhé baterie z 251. protiletadlového oddílu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

13:28 FN HK: Specializační vzdělávání v oboru perioperační péče

Otevírá se tak možnost absolvovat specializační vzdělávání přímo v rámci FN HK a získat odbornou způ…