Středočeský hejtman zve na Svátek práce. Slavit se bude se zlatavým mokem

26.04.2015 11:01 | Zprávy

Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera zve všechny milovníky zlatavého moku, dobrého jídla a hlavně dobré zábavy, aby přišli 1. května oslavit Svátek práce nebo čas lásky na Pivní slavnosti na Letiště Velká Dobrá u Kladna.

Středočeský hejtman zve na Svátek práce. Slavit se bude se zlatavým mokem
Foto: Redakce
Popisek: Ing. Miloš Petera, ČSSD, hejtman, předseda středočeské ČSSD

Pro nadcházející čtvrtý ročník Pivních slavností připravil Středočeský kraj bohatý zábavný program plný hudby i soutěží o zajímavé ceny. Přijďte s celou rodinou a nebudete litovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Kr-stredocesky.cz

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že není jasné, kdo volby vyhraje?

A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Úspěšně odchycena další vlčice

19:28 NP Šumava: Úspěšně odchycena další vlčice

V noci z 19. na 20. srpna se zoologům Správy NP Šumava povedl úspěšný odchyt vlčice, která se pohybo…