Zlatou medaili za nejlepší exponáty letošního 57. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně udělili včera večer v rámci slavnostního zahájení veletrhu vyhlašovatelé soutěže Svaz průmyslu a dopravy ČR a Vysoké učení technické Brno. Organizátorem soutěže jsou Veletrhy Brno, a.s.
Ceny předával za SP ČR viceprezident Jan Rafaj a také zástupce VUT Brno, BVV, ale i ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.
„Medaile je srovnatelná s medailemi sportovců a umělců. Tito lidé se zasloužili o úspěch České republiky,“ uvedl při předávání cen viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jan Rafaj.
„Jsem hrdý na to, že díky nápadům a rukám techniků a výzkumníků se objevují tak skvělé a konkurenceschopné exponáty s vysokou přidanou hodnotou,“ říká Jan Rafaj.
VIDEO ze slavnostního předávání Zlaté medaile najdete zde:
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




